در حال بارگزاری
  • خانه
  • قوانین و مقررات فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی فلش چی به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی فلش چی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی فلش چی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی فلش چی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی فلش چی از سوی کاربر است.

 

برای اطلاع از شرایط «گارانتی فلش‌چی» لطفا به صفحه اختصاصی «گارانتی فلش‌چی» مراجعه فرمایید.


قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی فلش چی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی فلش چی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. فلش چی ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید و ثبت نظر در وب سایت اطلاعاتی را از کاربران محترم درخواست می کند تا بتواند روابطی امن و مطمئن با کاربران برقرار کند.

روش های ارسال

بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های ارسال مانند (پیک درون شهری، چاپار، تیپاکس و پست) انتخاب کنید. توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد. در صورت بروز چنین مشکلی، برای تغییرات احتمالی با بخش پشتیبانی با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی فلش چی

فروشگاه اینترنتی فلش چی همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ به جز روزهای تعطیل در سال که فلش چی پاسخگویی، سرویس دهی و خدماتی ندارد پاسخگوی شما عزیزان است.
روزهای تعطیل:
12فروردین، 13فروردین، 14خرداد، 15 خرداد، (تاسوعای حسینی)، (عاشورای حسینی)، (اربعین حسینی) (رحلت حضرت رسول اکرم)، 22 بهمن

پرداخت در محل

در حال حاضر تنها راه خرید از فروشگاه اینترنتی فلش‌چی استفاده از درگاه بانکی شرکت است.

ارسال رایگان

هزینه ارسال کلیه کالاها به روی فاکتور نهایی در حین مراحل پرداخت محاسبه می‌شود، در صورت رایگان بودن ارسال برای یک محصول خاص، در صفحه آن محصول شرایط آن توضیح داده شده است.

تضمین اصل بودن کالا

اصالت محصولات خارجی فروشگاه اینترنتی فلش چی تضمین و تمامی آن ها با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می شود. از آنجا که فلش چی برای تامین برخی از کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند که کالاها دارای هولوگرام و برچسب معتبر هستند و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است.

تعویض کالا

بعد از ثبت سفارش خود و دریافت محصول می‌توانید تا یک هفته طبق قوانین تعویض فروشگاه اینترنتی فلش چی اقدام به تعویض کالا مورد نظرتان بفرمایید. درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه‌ای می‌توانید محصول خود را با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش و هماهنگی و ارسال سایت بفرستید و محصول جایگزین را دریافت نمایید.

قوانین تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی فلش چی
1 - تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی خریدار و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده فروشگاه اینترنتی فلش چی است.
2. خریدار موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول ، لواز جانبی و جعبه محصولات باطل کننده این قانون است. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض قطعه را از بین خواهد برد.
3- خریدار موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی فلش چی بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود، شکیبایی به عمل آورد.
4- در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد؛ چرا که محصولات معیوب به بخش کنترل کیفیت فروشگاه ینترنتی فلش چی ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها تاییدیه کالا ارسال گردد تا بتوان برای خریدار محصول مجدد ارسال کرد.
5- هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به فروشگاه اینترنتی فلش چی توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا، هزینه ارسال پرداخت شده از سوی کاربر، به وی عودت می گردد. این عملیات با شارژ کیف پول صورت خواهد گرفت.

شرایط عدم پذیرش کالای مرجوعیشکستگی، له شدن جعبه جنس، کثیف و روغنی شدن قطعه یا جعبه
گذشتن بیش از هفت روز از زمان خرید کالا

 

حقوق مشتری

مشتری حق دارد پیش از خرید اطلاعات کامل از نحوه خرید ، مشخصات محصول و شرایط گارانتی را از فروشگاه اینترنتی فلش چی جویا شود.
مشتری میتواند سفارش خود را قبل از تحویل لغو کرده و مبلغ سفارش را بازپس ستاند.

توجه: در صورتی که سفارشی برای مشتری ارسال شود و به علت عدم حضور وی در محل تحویل سفارش به واحد ارسال فروشگاه اینترنتی بازگشت گردد، هزینه ارسال دوباره محصول از واحد ارسال به مقصد مشتری، به عهده مشتری می‌باشد.
هنگام ارسال محصول معیوب به فروشگاه اینترنتی فلش چی، مشتری موظف است تمامی اقلام دریافتی را اعم از: محافظ جعبه و تمامی متعلقات همراه ، فاکتور محصول ، درصورت وجود هدایای ارسالی و … برای فروشگاه اینترنتی فلش چی ارسال نماید .
جنس و صحت سلامت کالای ارسالی توسط واحد تحویل سفارشات فروشگاه اینترنتی فلش چی قبل از ارسال تایید می گردد و هنگام تحویل کالا به مشتری می بایست فرم تایید سلامت کالا توسط خریدار تکمیل و امضاء گردد. در صورت تمایل، مشتریان محترم می توانند در زمان حضور ماموران تحویل کالا، محصول را مشاهده و هر گونه آسیب و خسارت را به شخص تحویل دهنده گزارش دهند.

دسته بندی ها
فلش مموری
کارت حافظه